NDT, Tahribatsız Muayene Ürünleri, Endüstriyel Tahribatsız Muayene Cihazları, Tahribatsız Muayene (NDT) Nedir?, Penetrant, manyetik partikül, manyetik partikül testi, penetrant testi, Kırmızı penetrant, Floresan penetrant, yoke, manyetik yoke, manyetik test cihazı, uv lamba, Penetrant testi, Manyetik parçacık testi, kalınlık ölçüm cihazları, kalınlık ölçer, ultrasonik kalınlık ölçüm, sertlik ölçüm cihazı, bilyalı sertlik ölçer, sertlik ölçer, çatlak testii, Penetrant, Penetrant Test, Sıvı Penetrant, PT, Penetrant Muayenesi, Kırmızı Penetrant, Görünür Penetrant, Tip 2 Penetrant, Florışıl Penetrant, Floresan Penetrant, Sıvı Penetrant Testi, Çatlak Testi, Çatlak Sıvısı, Çatlak Bulucu, Level 2 Penetrant, Havacılık Penetrantı
Başarılı: Gönderildi!
Başarısız: Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz!
 
BİZİ TAKİP EDİN
NDT,NDT açılımı nedir?, NDT yöntemleri nelerdir?, NDT cihazı nedir?, NDT uzmanı ne demek?, Tahribatsız Muayene Ürünleri, Endüstriyel Tahribatsız Muayene Cihazları, Tahribatsız Muayene (NDT) Nedir?, Penetrant, manyetik partikül, manyetik partikül testi, penetrant testi, Kırmızı penetrant, Floresan penetrant, yoke, manyetik yoke, manyetik test cihazı, uv lamba, Penetrant testi, Manyetik parçacık testi, kalınlık ölçüm cihazları, kalınlık ölçer, ultrasonik kalınlık ölçüm, sertlik ölçüm cihazı, bilyalı sertlik ölçer, sertlik ölçer, çatlak testii, Penetrant, Penetrant Test, Sıvı Penetrant, PT, Penetrant Muayenesi, Kırmızı Penetrant, Görünür Penetrant, Tip 2 Penetrant, Florışıl Penetrant, Floresan Penetrant, Sıvı Penetrant Testi, Çatlak Testi, Çatlak Sıvısı, Çatlak Bulucu, Level 2 Penetrant, Havacılık Penetrantı

HPX - DR 3543 PE NON-GLASS FLAT PANEL

INDUSTREX HPX ailesinden HPX-DR 3543 PE Non-Glass Flat Paneli, cam materyal içermeyen yapısı ile zorlu saha şartlarının olduğu NDT uygulamaları için idealdir. Cam içermeyen (Non-Glass) bileşenleri sayesinde geleneksel teknolojiye sahip Flat Panellere göre darbe dayanımı oldukça yüksektir.

Carestream HPX-DR 3543 PE Non-Glass Flat Panel Sistemi ile hem kablosuz (Wireless) hem de kablolu kullanım konfigürasyonlarında, saniyeler içerisinde dijital görüntüleme yapabilmektedir. Kullanım esnasında dahi değiştirilen Li-ion bataryalar ile kullanıcısına esnek çalışma imkanı sağlamaktadır.


GENEL BAKIŞ

Non-Glass Teknolojisi
- Geleneksel Flat Panel Teknolojisinde Amorf yapıda bileşenler kullanılmaktadır. Amorf bileşenlerin darbe dayanımı oldukça düşüktür.
- HPX-DR 3543 Flat Panelinde Amorf bileşenlere yer verilmemiştir, böylelikle geleneksel Flat Panellere göre darbe dayanımı oldukça yüksektir.

Geniş Format Görüntüleme Alanı ve İnce Profil
- 340mm x 430 mm gibi Flat Panel için oldukça geniş formatta görüntüleme,
- Kenarlara oldukça yakın (close-to-edge) efektif görüntüleme alanı,
- 14.7 mm gibi ince profil.

Esnek Kullanım Olanağı
- Data aktarımında kablosuz (wireless) kullanım,
- Data aktarımında kablolu kullanım,
- Kullanım esnasında dahi değiştirilebilen Li-ion bataryalar.

Veri Güvenliği
- Veri güvenliği ve veri bütünlüğü sağlayan DICONDE standardına uygun görüntü eldesi.

Yazılım
- INDUSTREX Dijital Görüntüleme Yazılımı, endüstri lideri görüntü analiz araçları (filtreler, süreksizlik boyutlandırma, kalınlık ölçümleri vb), dosya paylaşımı ve depolama yönetimi özelliklerini bünyesinde barındırır.
-Modüler mimarisi sayesinde hem CR hem de DR için eklenti modüllerini satın alma ihtiyacını ortadan kaldıran hepsi bir arada yazılım  paketi,
-NDT uygulamaları için özel tasarlanmış EDGE filtresi sayesinde, görüntüler artırılmış ayrıntı ve netlik ile görüntülenir

 

Havacılık ve Uzay

Alternatif Enerji

Otomotiv

Döküm ve Üretim

Savunma Sanayi

Demiryolu

Petrol/Gaz Rafinerileri ve Boru Hatları

İLGİLİ ÜRÜNLER


HPX-1 Plus, NDT sektörünün ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış, yüksek çözünürlüklü Bilgisayarlı Radyografi (CR) sistemidir.


HPX-PRO, hafif ve kolaylıkla taşınabilen, saha koşullarında üretkenliği en üst seviyeye çıkaran yüksek çözünürlüklü Bilgisayarlı Radyografi (CR) sistemidir.


HPX-DR 2530; yüksek çözünürlük ve yüksek iş hacmi istenilen uygulamalar için ideal PH ve GC konfigürasyonlarına sahiptir.


2905 HD; Yüksek hız ve yüksek çözünürlük kombinasyonunda en iyi sonucu alabilmek adına geliştirilmiş dijital film tarayıcıdır.


MII-900 Plus, endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış yüksek çözünürlüklü film tarayıcısıdır.


Dijital sistemlerde temel uzamsal çözünürlüğün (Spatial Resolution) tespitinde ve keskinliğin değerlendirilmesinde kullanılır.


Dijital radyografide, temel uzamsal çözünürlük, keskinlik, kontrast, MTF, lazer ışını titreşimi, tarama kayması ve gölgelenme gibi parametreleri test etmek için kullanılmaktadır.


Penetremetreler; radyografik muayenede hassasiyet ve görüntü kalitesinin kantitatif değerlendirilmesini sağlar.

X