BİZİ TAKİP EDİN
Title Image

KURUMSAL / HAKKIMIZDA

Anasayfa  /  Kurumsal  /  Hakkımızda

HAKKIMIZDA

NDT Servis Kalite Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak; kurulduğumuz günden bugüne kadar, siz değerli müşterilerimizin "Tahribatsız Muayene" alanındaki tüm ihtiyaçlarını, tecrübeli ve dinamik teknik kadromuz ile "Kaliteli, Ekonomik ve Zamanında" mottosu ile hareket edip, katma değeri yüksek ürünler ile karşılamayı amaçlıyoruz.

Bu amaç doğrultusunda, Tahribatsız Muayene sektöründe gerçekleşen teknolojik gelişimleri yakından takip ediyor ve ürün yelpazemizi bu doğrultuda genişletiyoruz. Teknik ve satış sonrası desteğimiz ile çözüm ortağınız olmayı ilke ediniyoruz. Satış stratejimizde her zaman ihtiyaçlarınıza ve kullanım koşullarına göre en uygun ürünü önerme yöntemini benimseyerek, stratejimizi "Çözüm Ortağı Olma" ilkemiz ile bağdaştırıyoruz.

Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren, sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek adına, her biri kendi alanında öncü olan üreticilerimizin ürünlerini, sadece ülkemiz ile sınırlı kalmayıp, çevre ülke piyasalarına da sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin firmamızdan beklediği gibi, "Maliyet Etkin Çözüm, Uygun Teknik Destek ve Gününde Teslimat" hususları çerçevesinde hareket edeceğimizi ve siz iş ortaklarımıza gerekli özeni ve özveriyi göstereceğimizi garanti ediyoruz.

 
X