TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı.
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler s (...)

Haberin Devamını Gör

Tek Kristalli Açılı Ultrasonik Muayene Probları

DOPPLER firmamızın ürünü tek kristalli açılı ultrasonik muayene probları enine ses dalgasının çalışma prensibine dayanan tek elementli yapıya, yüksek çözünürlüğe ve hassasiyete sahiptir. Prob tabanı aşınma direncine dayanıklı yapıya sahiptir. 1,2, 2.5, 4, 5 ve 7.5 Mhz frekanslı 35, 45, 60, 70 ve 80 dereceli tek kristalli standart paslanmaz çelikten imal edilen prob çözümlerimiz mevcuttur. Çoğu metalle uyuşan akustik empedanslı problar çok çeşitli malzemeleri test etmek amacıyla boru, basınçlı kap, türbin kanadı, tekerlek aksı, dövme, döküm, demiryolu tekeri, demiryolu rayı ve kaynak muayenesinde efektif olarak kullanılır. Farklı özel uygulamalarınızda farklı açılarda ve frekanslarda prob çözümlerimiz mevcuttur.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)