TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
EKA NDT HUARI - HR-90 - Pipeline Crawler Kurulumu
EKA NDT GÖZETİM MÜMESSİLLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. firmasına boru hattı projelerinde kullanılmak üzere HUARI - HR-90 - Pipeline Crawler Sistemi kurulumu  ge (...)

Haberin Devamını Gör
Manyetik Parçacık Muayenesi
Manyetik Parçacık Muayenesi Yüzey hatalarının tespiti için kullanılan bir muayene metodudur. Hataların muayene yüzeyine açık olması gerekmez &nb (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie/ MR 974 AN Quattro LED UV Lamba
MR 974 AN Quattro LED UV LambaMR Chemie/Almanya firmasının ürünü olan MR 974 AN Quattro-Light UV Lamba 4500 W/cm2 ışıma kuvvetine sahiptir. Yüksek yoğun (...)

Haberin Devamını Gör
DIO 1000 SFE Gelişmiş Ultrasonik Hata Dedektörü
Starmans Elektronics (Çek Cumhuriyeti) firmasının ürünü DIO 1000 SFE, renkli ve güneş ışığı altında bile çok iyi görülebilen LCD ekranı ile (...)

Haberin Devamını Gör
Penetrant Muayenesi
Penetrant MuayenesiYüzey hatalarının tespitinde kullanılan bir yöntemdir ( Fig: 1).  Muayene yüzeyine açık süreksizlikler, içine kapiler etki ile nüfuz (...)

Haberin Devamını Gör
TESKO HR-92 Crawler Sistemi Kurulumu
TESKO Endüstriyel Kontrol ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. firmasına boru hattı projelerinde kullanılmak üzere Huari / HR-92 X-Ray Crawler Sistemi kurulumu 2018 (...)

Haberin Devamını Gör
NODESCO HR-90 Crawler Sistemi Kurulumu
NODESCO Endüstriyel Kontrol firmasına boru hattı projelerinde kullanılmak üzere iki adet Huari/HR-90 X-Ray Crawler ve Kodak/M37 Plus Otomatik Banyo Makinesi kuruluml (...)

Haberin Devamını Gör
EKA NDT HR-92 Crawler Sistemi Kurulumu
EKA NDT Gözetim firmasına boru hattı projelerinde kullanılmak üzere HUARI / HR-92 X-Ray Crawler Sistemi ve Kodak / M37 Plus Otomatik Banyo Makinası kurumları 2018 (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı.Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız.Kaynak, dökü (...)

Haberin Devamını Gör
Doppler Electronics - NDT Servis Distribütörlük Anlaşması
DOPPLER Electronics firması ile Phased Array & TOFD ve Konvansiyonel ultrasonik muayene probları konusunda distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. Geniş ve (...)

Haberin Devamını Gör
Phased Array Köşe Kaynak Uygulaması
DOPPLER firmamızın Phascan PA & Tofd Hata dedektörü ve köşe kaynak uygulamaları için geliştirilmiş olan özel MOS 2 tarayıcısı ile gerçekleştirilen uygulam (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktay (...)

Haberin Devamını Gör
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!Rochester, N.Y, 21 Eyl (...)

Haberin Devamını Gör
Tahribatsız malzeme muayenesi nedir?
Tahribatsız malzeme muayene, kalite kontrolün en önemli bir bölümü olup, üretimin tamamlayıcı son kısmıdır. Tahribatsız muayene, incelenen malzemelere herhan (...)

Haberin Devamını Gör

Pb Contactpak - Kurşunlu Paket Filmler

CARESTREAM (KODAK) firması’nın ürünü olan endüstriyel radyografik filmler, radyografik muayene testi için tüm NDT pazarının değişen ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tanecik yapısı, endüstriyel radyografik test için özel olarak tasarlanmıştır. Güvenilir ve üstün kaliteli ürünlerimiz en sıkı koşullar altında bile her zaman tutarlı ve üstün görüntü kalitesini sizlere sunar.

Farklı paketleme seçenekleri ile DR50, M100, MX125, T200, AA400 ve HS800 endüstriyel radyografik filmler NIF, Ready-Pack II, Pb Contactpack, Leadpack Roll veya NIF Roll olarak kullanım alanlarınıza uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

ASTM E1815, EN ISO 11699-1 standartlarını karşılayan CARESTREAM radyografik filmleri gerekli tüm sertifikalara da sahiptir.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler
Kit ve Aksesuarlar Kit ve Aksesuarlar

 

Film

 

Özellikler

ASTM E 1815

EN ISO 11699-1

 

DR50

DR50 serisi filmler ultra ince taneli ve yüksek kontrastlı yapısı ile mümkün olan en iyi detaylandırmayı gerektiren uygulamalar için idealdir. Yüksek sıcaklık ve neme dayanıklıdır.

 

Special

 

C1

 

M100

M100 serisi filmler ultra ince taneli ve yüksek kontrastlı yapısı ile kritik incelemeler için mükemmel bir seçimdir. Yüksek sıcaklık ve neme dayanıklıdır. 

 

Class I

 

C2

 

MX125

MX125 serisi filmler çok ince taneli ve yüksek kontrastlı yapısı ile yüksek enerjili kritik uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Yüksek sıcaklık ve neme dayanıklıdır.

 

Class I

 

C3

 

T200

T200 serisi filmler ince taneli ve yüksek kontrastlı yapısı ile kritik görüntüleme uygulamaları için oldukça idealdir. Yüksek sıcaklığa ve neme dayanıklıdır.

 

Class I

 

C4

 

AA400

AA400 serisi filmler ince taneli yapısı ile yüksek kontrastı yüksek hızda sizlere sunar. Birçok endüstriyel uygulamalar için mükemmel bir çözümdür. Yüksek sıcaklık ve neme dayanıklıdır.

 

Class II

 

C5

 

HS800

HS800 serisi filmler orta taneli yapısı ile yüksek kontrastı yüksek hızda sizlere sunar.

 

Class III

 

C6

With our strong technical staff, innovative, dynamic, efficient, reliable team spirit understanding; quality, timeliness and customer satisfaction without compromising the world standards in accordance with the optimal prices and creating as many jobs as possible, we offer our environment. In order to increase customer satisfaction, we are renewing ourselves according to technological developments with a team spirit where all our employees take active role in order to meet the current and future expectations of our customers; we are working hard for our esteemed customers and for the development of our region. (...)