TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı.
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler s (...)

Haberin Devamını Gör

Ürün Dökümanlarını İndirin
MT190 Ürün Broşürü İndir
MT190 Ultrasonik Kalınlık ölçüm Cihazı

MITECH Firması’nın ürünü olan MT190 çok modlu dijital bir ultrasonik kalınlık ölçerdir. Ultrasonik ilke temelinde, cihaz metal, plastik, seramik, cam ve diğer birçok iyi ultrasonik iletkenler gibi çeşitli malzemelerin kalınlığını ölçme yeteneğine sahiptir. Benzersiz tahribatsız test performansı, kapalı boruların, konteynerlerin vb. Kalınlık testleri için mükemmel bir çözüm sağlar. Petrol, kimyasal, metalurji, gemi yapımı, havacılık, uzay ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Borular, basınçlı kaplar, sac metal ve işlenmiş parçaların hassas ölçümü için kullanılabilir. Multi Modu ( Pulse-Echo, Echo-Echo (Boyaaltı))


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler

* Ölçüm Aralığı: Pulse-Echo 0.65 – 600 mm

                           Echo-Echo 3 – 60 mm

* Ses Hızı Aralığı: 1000 – 9999 m/s

* Çözünürlük: 0.01 mm

* Doğruluk: ±  0.05mm ( ≤10mm ) ; ± (0.5 % H ± 0.04) mm ( >10 mm )

* Ölçüm Frekansı: Tek nokta ölçümleri için saniyede 7 okuma, Scan modunda saniyede 16 tarama

* Çalışma Süresi: 2x1.5 “AA” pil ile 50 saatten fazla çalışma

* Ağırlık: 245 gr.

* Ölçüler: 150x74x32 mm  


Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)