TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı.
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler s (...)

Haberin Devamını Gör

Ürün Dökümanlarını İndirin
MR 454 Ürün Broşürü İndir
MR 454 UV / Lux Metre

MR Chemie / Almanya firmasının ürünü olan MR 454 UVA / Lux metre Manyetik ve Penetrant uygulamalarında hem görünür ışık şiddetini hem de UV ışık şiddetini en doğru şekilde ölçmenize olanak sağlar. MR 454 UV/Lux metre EN ISO 3059 standardını karşılamaktadır.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler

* EN ISO 3059 Standardına uyumludur.

* Ağırlık (Sensör ile birlikte): 250 gr

   UV Işık

* Ölçüm Aralığı: 0 – 50000 µW/cm²

* Doğruluk: +/- 10%

   Görünür Işık

* Ölçüm Aralığı: 0 – 500 Lux

* Doğruluk: +/- 10%


Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)