TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı.
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler s (...)

Haberin Devamını Gör

Ürün Dökümanlarını İndirin
MR 158 R Ürün Broşürü İndir
MR 158-R Floresan Manyetik Konsantre
MR Chemie / Almanya firmasının ürünü olan MR 158-R Konsantre Floresan Manyetik Test sıvısı ASME Code V, Art. 7, EN ISO 9934-2 standardına uyumlu 1-3 mikron ortalama tane boyutuna sahip olan floresan ışık altında görülebilen standart konsantre floresant manyetik partikül sıvımızdır. Endüstriyel uygulamalarda bütün ferro manyetik malzemelerin yüzey çatlak kontrol uygulaması için tasarlanmıştır. MR 158-R Konsantrenin tavsiye edilen karışım oranı 1:50'dir. MR 158-R ürünü EN ISO 9934-2, ASME Code V, Art. 7, ASTM E1444/1444M standartlarını karşılamaktadır. Bu ürünün 100 gr, 1 kg ve 5 kg paketlemeli boyutları mevcuttur.
Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
  • * EN ISO 9934-2, ASME Code V, Art. 7, ASTM E1444/1444M Standardına uyumludur.
  • * Tane Boyutu: 1 - 3 mikron'dur.
  • * Görünümü sarı - yeşil renklidir.
  • * Konsantre Oranı: 1:50 (1 kg manyetik konsantre, 49 litre su)
  • * Su bazlıdır ve solvent ile temizlenebilir özelliktedir.
  • * Çökelti: 0,2 – 0,3 ml/100 ml (1 saat) (ASME / ASTM Standart Gereksinimi)
  • * Paketleme: 100 gr, 1 kg ve 5 kg
  • * Sıcaklık Aralığı: +10°C to +50°C
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)