TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. Kayna (...)

Haberin Devamını Gör
Doppler Electronics - NDT Servis Distribütörlük Anlaşması
DOPPLER Electronics firması ile Phased Array & TOFD ve Konvansiyonel ultrasonik muayene probları konusunda distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. Geniş ve (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktay (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Manyetik Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının manyetik sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Penetrant Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının penetrant sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör
Phased Array Köşe Kaynak Uygulaması
DOPPLER firmamızın Phascan PA & Tofd Hata dedektörü ve köşe kaynak uygulamaları için geliştirilmiş olan özel MOS 2 tarayıcısı ile gerçekleştirilen uygulam (...)

Haberin Devamını Gör

Ürün Dökümanlarını İndirin
MII-900 Ürün Broşürü İndir

Microtek MII-900 Plus Dijital Film Tarama Cihazı

Microtek/Taiwan ürünü olan MII-900 Plus Film Tarama Sistemi endüstriyel XRay film taraması için özel olarak tasarlanmıştır.  Özel film tutucular kullanılarak genişliği 14”, uzunluğu 200” e kadar olan çeşitli filmleri ve 5 metreye kadar olan rulo filmlerinizin yüksek görüntü kalitesi ile taranmasına yardımcı olur. MII-900 Plus 2400 dpi çözünürlüğü, 16 bit gri tonlamalı ve 4.7 optik yoğunluğu (Dmax) ile açık tonlardan koyu gri tonlarına kadar geniş bir gri tonlama yakalamasını sağlar. Filmin karanlık alanının sinyalini yüksek tutarak, yüksek kalitede bir görüntüyü elde etmenize yardımcı olur. Diconde yazılımının yanı sıra kaydedilen görüntüleri dcm, bmp, jpeg ve tiff formatlarına dönüştürülebilir ve bu formatlarda görüntüleri arşivleyebilir, raporlayabilir, aktarabilir veya CD’ye yazdırabilirsiniz. CE, FCC, BSMI, CCC, RoHS sertifikalarına sahiptir ve ASTM standartları ile ilgili gereklilikleri karşılamaktadır.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler
Kit ve Aksesuarlar Kit ve Aksesuarlar

Çözünürlük: 2400 dpi (11 µm)

Optik Yoğunluk: 4.7 Dmax

Tarama Alanı: 14” x 200” (355.6 mm x 5080 mm)

Tarama Hızı: 14” (35 cm) x 17” (43 cm) film için 300 dpi de 18 saniye

Film Boyutu: Minimum 2.5” x 2.5” (63.5 mm x 63.5 mm)

                        Maksimum 14” x 200” (355.6 mm x 5080 mm)

Ölçüler: 260mm x 474mm x 235mm (L x W x H)

Ağırlık: 9 kg

Sertifikalar: CE, FCC, BSMI, CCC, RoHS  

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)