TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. Kayna (...)

Haberin Devamını Gör
Doppler Electronics - NDT Servis Distribütörlük Anlaşması
DOPPLER Electronics firması ile Phased Array & TOFD ve Konvansiyonel ultrasonik muayene probları konusunda distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. Geniş ve (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktay (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Manyetik Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının manyetik sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Penetrant Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının penetrant sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör

Ürün Dökümanlarını İndirin
MH320 Ürün Broşürü İndir
MH320 Portatif Sertlik Ölçüm Cihazı

MH320 taşınabilir Leeb sertlik test cihazı, Leeb sertlik ölçüm prensibine dayanıyor, metalik malzemelerin yerinde sertlik testi için hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilir ve Leeb, Brinell, Rockwell sertliği ve diğer ölçekler arasında serbest dönüşümü destekler. 128 × 64 LCD ekran, zengin bilgi, sezgisel, kararlı performans ve anlık ölçüm sonuçları ile baskı yapılmasını sağlayan entegre, yüksek hızlı termal yazıcı kullanır. Metal işleme ve imalat, özel ekipman, kalıcı bileşen arızasında yaygın şekilde kullanılabilir. Analiz, muayene ve diğer alanlarda yerinde sertlik testinin büyük parçalarına ve çıkarılmayan kısımları için özellikle uygundur.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler
Kit ve Aksesuarlar Kit ve Aksesuarlar

Ölçülen Parametreler ve Ölçüm Aralıklar;

HRC (17 – 68,5), HRB (13-100), HRA (59 – 85), HB (19 – 651)

HV (80 – 976), HS (30 – 100), HLD (170 – 960)

Hassasiyet: ± % 0.5

7 farklı prob tanıyabilme özelliği

Termal printer

Her açıdan ölçüm alabilme (+90, +45, 0, -45, -90)

99 veriye kadar ölçüm alabilme

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)