TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı.
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler s (...)

Haberin Devamını Gör

Lineer Phased Array Probları (Small Series)

DOPPLER firması Ultrasonik Phased Array Probları konusunda dünya ünlü prob imalatçısıdır. Her türlü müşteri ihtiyacına yönelik; 1 Mhz frekanstan 15 Mhz frekansa kadar ve 8 elementten 128 elemente kadar Phased Array probları üretebilmektedir. Aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına yönelik 1024 elemente kadar üretim yapabilmektedir. Phased Array Prob portföyünde Lineer (L), Matrix (M), Dairesel (A), Konkav (C), Takoz Entegreli problar üretebilmektedir. Bu tip Lineer Phased Array probları; konvansiyonel kaynak muayenesi, depolama tankları, rafineri malzemelerinin muayenesi, havacılık kaynaklı birleştirmeleri, havacılık iniş dişli muayeneleri, otomativde motor parçaları, akslar, fren diskleri ve döküm endüstrisinde kaynak, dövme, döküm, boru, köprü ve konstrüksiyon muayenelerine oldukça uygundur. Değişik tipte düz ve eğrili takoz kullanımı ile yapılması zor olan düz ve eğrili yüzeylerde muayene yapmaya olanak sağlar. 


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)