TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. Kayna (...)

Haberin Devamını Gör
Doppler Electronics - NDT Servis Distribütörlük Anlaşması
DOPPLER Electronics firması ile Phased Array & TOFD ve Konvansiyonel ultrasonik muayene probları konusunda distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. Geniş ve (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktay (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Manyetik Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının manyetik sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Penetrant Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının penetrant sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör

INVIZ VUMAN RA-Y

Görsel muayene cihazları konusunda özel çözümler sunan Vizaar Industrial’ın Almanya’daki fabrikalarında üretilen Vuman RA-Y, 5 metreden 30 metreye kadar uzun menzilli sonda seçeneklerine sahiptir.

Endüstriyel endoskopide pek çok alanda ihtiyaç duyulan bu videoskoplar, patentli otomatik odaklama özelliği, 360˚ dönebilen ucu, fiber LED hibrit aydınlatması, otomatik ışık ayarı, dokunmatik tabletli kontrol ünitesi, şifreli farklı operatör dosyaları oluşturabilme seçeneği, patentli sonda sarma tamburu, gibi gelişmiş birçok özelliğe sahiptir. Vuman RA-Y sahada dayanıklı gövde ve kablo yapısı ile kolay ve pratik kullanım sunar.

Nükleer santraller, petrol ve doğalgaz rafinerileri, NDT uygulamaları, gemicilik, havacılık, gıda endüstrisi, farma, inşaat gibi pek çok alanda bir tahribatsız muayene metodu olarak kullanılmaktadır.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler
Kit ve Aksesuarlar Kit ve Aksesuarlar
Videolar Videolar

Tasarım: Kauçuk darbe korumalı alüminyum karbon fiber

Led ışık kaynağı: Ömür boyu garantili yüksek performans led aydınlatma (7.8 Watt)

Renk sıcaklığı: 6.500 K

Hafıza: 80 GB SSD

Çevre koşulları: Çalışma -15°C ile +48°C - Depolama -25°C ile +65°C - Bağıl nem 95% , yoğuşmasız

LCD kontrol ünitesi: (en) 320 * (boy) 30 * (derinlik) 230 mm - 1.3 kg - 10,4” Dokunmatik ekran

 

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)