TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı.
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler s (...)

Haberin Devamını Gör

FC 01 Phased Array & TOFD Tarayıcısı

FC – 01  Phased Array & TOFD Manyetik tarayıcısı, tahribatsız muayene özel projelerin yapılmasına olanak sağlayan özel bir tarayıcıdır. Basınçlı kaplar, depolama tankları, çelik konstrüksiyonlar, boru ve borulama bağlantıları gibi özel ultrasonik muayene uygulamalarının gerektiği yerlerde büyük avantaj sağlamaktadır. Pek çok TOFD & Phased Array cihazı ile uyumlu olan tarayıcımız 4 prob tutucu özelliği sayesinde 2 Phased Array & 2 TOFD uygulamalarında kullanılabilmektedir. Yüksek kuvvetli manyetik tekerlekleri ile 6 inç’lik borulardan, düz yüzeylere kadar uygulama yapılabilmektedir. Üzerindeki yüksek hassasiyetteki Encoder muayene parçasının yüzeyine temas etmeden, uzun metrajlı muayenelere olanak sağlamaktadır.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)