TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı.
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler s (...)

Haberin Devamını Gör

CRS 3 Cobra Tarayıcı (Özel Dizayn)

CRS - 3 Cobra Tarayıcısı DOPPLER firmamızın özel olarak dizayn ettiği ve özel müşteri ihtiyacına yönelik ürettiği ince civarlı ve küçük profilli boru ve eşanjör malzemelerin çift taraftan kaynak muayenesi için tasarlanmış özel tarayıcımızdır. Manyetik papuçları sayesinde muayene edilecek parçalara çok hızlı bir şekilde monte edilip, kolayca çıkarılabilir. Ölçüm aralığı 46 mm (1.8 inch) ve 76 mm (3.0 inch) çapta malzemelerin muayenesi için oldukça uygundur. Pek çok farklı cihaz ile kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Özel müşteri ihtiyaçlarına yönelik ihtiyaca göre tasarlanabilmektedir.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler
Ölçüm Aralığı: 1.8 inch (46 mm) – 3.0 inch (76 mm)
Encoder Adımı: 34 Darbe / mm
IP Sınıfı: IP65
Uygulama Sıcaklığı: -10 C  / +50 C derece
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)