TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. Kayna (...)

Haberin Devamını Gör
Doppler Electronics - NDT Servis Distribütörlük Anlaşması
DOPPLER Electronics firması ile Phased Array & TOFD ve Konvansiyonel ultrasonik muayene probları konusunda distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. Geniş ve (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktay (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Manyetik Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının manyetik sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Penetrant Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının penetrant sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör
Phased Array Köşe Kaynak Uygulaması
DOPPLER firmamızın Phascan PA & Tofd Hata dedektörü ve köşe kaynak uygulamaları için geliştirilmiş olan özel MOS 2 tarayıcısı ile gerçekleştirilen uygulam (...)

Haberin Devamını Gör

CRS 2 Cobra Tarayıcı

CRS - 2 Cobra Tarayıcısı DOPPLER firmamızın özel olarak ürettiği ince civarlı ve küçük profilli boru ve eşanjör malzemelerin çift taraftan kaynak muayenesi için tasarlanmış özel tarayıcımızdır. Ölçüm aralığı 20 mm (0.8 inch) ve 114 mm (4.5 inch) çapta malzemelerin muayenesi için oldukça uygundur. Pek çok farklı cihaz ile uyum kolaylıkla uyum sağlayabilen bu tarayıcı; tek zincirli (CRS – 1 Modeli) ve çift zincirli olarak kullanılabilmektedir. Tarayıcınız özel dizaynı sayesinde farklı çap değişimlerinde herhangi bir tornavida ve anahtara ihtiyaç duyulmadan, zincirler birbirine geçmeli olarak kolaylıkla takılıp çıkarılabilmektedir. Cobra Tarayıcı ultrasonik muayene sırasında üzerindeki kabloların birbirine dolanmasını engellemek için üzerinde kablo toplama sistemine sahiptir. Gelişmiş yay sistemi ve stabil yapısı sayesinde uygulama sırasında boru üzerinde kaymadan güvenilir şekilde ince cidar kalınlıklı boru malzemelerin ultrasonik muayenesine oldukça uygundur.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler
* Ölçüm Aralığı: 0.8 inch (20 mm) – 4.5 inch (114 mm)
* Encoder Adımı: 34 Darbe / mm
* Genişlik: 55 mm
* Yükseklik: 13 mm
* IP Sınıfı: IP65
* Uygulama Sıcaklığı: -10 C  / +50 C derece
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)