TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı.
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler s (...)

Haberin Devamını Gör

CRS 1 Cobra Tarayıcı (Yeni Nesil)

CRS - 1 Cobra Tarayıcısı DOPPLER firmamızın özel olarak ürettiği ince civarlı ve küçük profilli boru ve eşanjör malzemelerinin kaynak muayenesi için üretilmiştir. Ölçüm aralığı 20 mm (0.8 inch) ve 114 mm (4.5 inch) çapta malzemelerin muayenesi için oldukça uygundur. Pek çok farklı cihaz ile uyum kolaylıkla uyum sağlayabilen bu tarayıcı; tek zincirli ve çift zincirli (CRS-2 Modeli) olarak kullanılabilmektedir. Tarayıcınız özel dizaynı sayesinde farklı çap değişimlerinde herhangi bir tornavida ve anahtara ihtiyaç duyulmadan, zincirler birbirine geçmeli olarak kolaylıkla takılıp çıkarılabilmektedir. Cobra Tarayıcı ultrasonik muayene sırasında üzerindeki kabloların birbirine dolanmasını engellemek için üzerinde kablo toplama sistemine sahiptir. Gelişmiş yay sistemi ve stabil yapısı sayesinde uygulama sırasında boru üzerinde kaymadan güvenilir şekilde ince cidar kalınlıklı boru malzemelerin ultrasonik muayenesine oldukça uygundur.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler

* Ölçüm Aralığı: 0.8 inch (20 mm) – 4.5 inch (114 mm)
* Encoder Adımı: 34 Darbe / mm
* Genişlik: 55 mm
* Yükseklik: 13 mm
* IP Sınıfı: IP65
* Uygulama Sıcaklığı: -10 C  / +50 C derece

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)