TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!

Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!

Rochester, N.Y, 21 Eylül 2015 - Stevie Ödülleri, HPX-PRO Taşınabilir CR Sistemi için 2015 Yılın En Yeni Ürünü Ödülü ile Carestream Tahribatsız Muayene (NDT) Enstitüsünün Uluslararası İş hayatında mükemmelliğini test etti.

Carestream'in HPX-PRO Taşınabilir CR sistemi olağanüstü görüntü kalitesi, geliştirilmiş üretkenlik ve kolay taşınabilirlik ile mobil görüntülemeyi geliştirmek için tasarlanmıştır. 16 kg'dan hafif, kompakt, portatiftir ve mobil muayene laboratuarları gibi dar alanlarda taşınmasını ve taşınmasını kolaylaştıran. HPX-PRO, 25, 50 ve 100 mikron tarama çözünürlüğü ile geniş bir görüntüleme yelpazesine sahiptir.

Stevie Awards for Sales & Customer Service, dünyanın en iyi satış ödülleri, iş geliştirme ödülleri, iletişim merkezi ödülleri ve müşteri hizmetleri ödülleridir. Stevie Ödülleri, prestijli American Business AwardsSM ve International Business AwardsSM de dahil olmak üzere dünyanın önde gelen ticari ödül programlarının bazılarını organize eden kurumlardandır.

Yarışmada her büyüklükteki kuruluştan ve neredeyse her sektörden gelen 3.700'den fazla aday değerlendirildi. Finalistler, dünya çapında 200 profesyonelin ortalama puanı ile belirlendi.

NDT Global Genel Müdürü Marty Graen  “HPX-PRO, en zor ortamlarda kullanılabilecek kadar sağlam olacak şekilde tasarlanmış, işin başlangıcından rapor üretmeye iş akışını geliştirerek verimliliği artıran tam ve entegre bir sistem olarak tasarlanmış. Donanımdan yazılıma, laboratuvardan alanın derinlerine kadar HPX-PRO, ilk aşamadan son rapora kadar eksiksiz bir iş akışı geliştirme aracıdır" şeklinde konuştu. 

Carestream NDT,  HPX-Pro sayesinde Altın Stevie ödülünü almaya hak kazandı.