TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. Kayna (...)

Haberin Devamını Gör
Doppler Electronics - NDT Servis Distribütörlük Anlaşması
DOPPLER Electronics firması ile Phased Array & TOFD ve Konvansiyonel ultrasonik muayene probları konusunda distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. Geniş ve (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı
HuaRI Science Electric firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktay (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Manyetik Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının manyetik sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie Penetrant Sarf Malzemeleri Performans Testi
MR Chemie firmasının penetrant sarf malzemeleri ile ilgili ofisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayı sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. (...)

Haberin Devamını Gör

Ürün Dökümanlarını İndirin
BAQ Alpha Dur Mini İndir
BAQ AlphaDur Mini UCI Sertlik Cihazı

BAQ (Almanya) Ultrasonik sertlik ölçüm cihazı, minimum 4-6 mm kalınlığa sahip malzemelerde, aşırı girintili çıkıntılı parçalarda, dar yüzeylerde veya erişilmesi zor yerlerde, yüzey sertleştirilmesine tabi tutulmuş veya elektro kaplama yapılmış yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Türbin motorları, krank milleri, dişliler, araç parçaları, tren aksamları, döküm malzemeler, sac malzemeler ve kaynaklı parçalar vb. malzemelerin sertlik ölçümlerini rahatlıkla yapılmasına olanak sağlar.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler

Sertlik Skalası: HRC, HV, HB, HRB ve çekme mukavemeti

Test Yükü: UCI probuna bağlı olarak 10, 20, 30, 49 veya 98 N

Ekran: Renkli LCD 320x240 piksel

Veri: 100000 veri kaydı ve USB bağlantısı

Batarya: Dahili Li-İyon pil ile yaklaşık 12 saat kullanılabilir ve adaptör veya PC bağlantısı ile şarj edilebilir

Boyutlar: 135 x 80 x 23 mm

Ağırlık: Cihaz 320 gr, Prob 190 gr

Minimum Numune Kalınlığı: Yaklaşık 4-6 mm

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)