TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
TEKLİF TALEBİ
Ünvan / Ad Soyad
*
Telefon Numarası
*
E-posta Adresiniz
*
Açıklama
*
HABERLER
Carestream NDT , Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde 2015 Stevie® Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı!
Carestream Tahribatsız Muayene 2015 Stevie® Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler Kategorisinde  Yılın En İyi Ürünü Ödülünü Kazandı! Rochester, N.Y, (...)

Haberin Devamını Gör
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı
MR Chemie - NDT Servis Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler sunmaktayız. (...)

Haberin Devamını Gör
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı.
HuaRI Science Electric firması ile Exclusive Distributorlük anlaşması imzalandı. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü çalışmalarınıza uygun çözümler s (...)

Haberin Devamını Gör

Accur 1 Ultrasonik Kalınlık Ölçüm Cihazı

DOPPLER firmamızın ürünü olan Accur 1 dijital bir ultrasonik kalınlık ölçüm cihazıdır. Ultrasonik ilke temelinde, cihaz metal, plastik, seramik, cam vb malzemelerin kalınlığını hassas bir şekilde ölçme yeteneğine sahiptir. Accur 1 cihazımız boya üzerinden de malzeme kalınlık ölçümü yapabilmektedir. Benzersiz tahribatsız test performansı, kapalı boruların, konteynerlerin vb. kalınlık testleri için mükemmel bir çözüm sağlar. Petrol, kimyasal, metalurji, gemi yapımı, havacılık, uzay ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Borular, basınçlı kaplar, sac metal ve işlenmiş parçaların hassas ölçümü için de kullanılabilir.


Devamını Oku
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE
Teknik Özellikler Teknik Özellikler

* Çalışma Prensibi: Pulse-Echo (Darbe-Yankı) ve Echo-Echo (Yankı-Yankı)

* Ölçüm Aralığı: 1.0 mm ila 300 mm (Pulse-Echo)

                              3.0 mm ila 18.0 mm (Echo-Echo)   

* Ölçüm Çözünürlüğü: 0.01 veya 0.001 mm opsiyonel

* Birimler: inç, mm

* Ekran: 128x64 LCD ekran

* Malzeme Ses Hızı: 1000 ila 9999 m/s

* Güç: 2 adet 1.5 V AAA pil

* Çalışma Sıcaklığı: -10 oC ila + 50 oC

* Boyut: 149x73x32 mm

* Ağırlık: 200 gr.

* Veri Kapasitesi: 5 dosya, 500 okuma

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. (...)